Cariere

Fii parte din echipa Kastel

Oameni care ofer─â servicii imobiliare complete altor oameni – pe scurt, echipa Kastel ­čÖé Dac─â rezonezi cu abordarea noastr─â, arunc─â o privire pe job-urile disponibile.

Unul dintre ele ar putea fi potrivit pentru tine.

Cariere - Kastel Group

Posturi deschise

Accounting | București Junior Accountant +

Printre caracteristicile pe care le urmarim de la colegii nostri:

  • ÔÇô punem accent pe atmosfera din cadrul echipei, a╚Öa c─â optimismul ╚Öi vibe-ul pozitiv sunt ca ╚Öi obligatorii;
  • ÔÇô abilit─â╚Ťi de comunicare ╚Öi organizare foarte bune, aten╚Ťie la detalii ╚Öi cifre;
  • ÔÇô perseveren╚Ťa este o caracteristic─â necesar─â ├«n domeniul nostru de activitate, de aceea o caut─âm┬á├«n spiritul fiec─ârui candidat;
  • ÔÇô capacitatea de adaptabilitate oric─ârei situa╚Ťii este important─â ├«n atingerea performan╚Ťei;
  • – studii ├«n domeniu finalizate;
  • – experien╚Ť─â minim 6 luni ├«n contabilitate primar─â;
  • ÔÇô cuno╚Ötin╚Ťe Microsoft Office, Google Tools, aplica╚Ťii ╚Öi softuri de contabilitate ╚Öi client relationship management;
  • ÔÇô capacitatea de a acumula rapid informa╚Ťii financiar-fiscale, legislative┬á ╚Öi particularit─â╚Ťi economice;

Printre principalale responsabilit─â╚Ťi, avantaje ╚Öi beneficii pe care le vei avea sunt:

  • ÔÇô management opera╚Ťional: gestionarea documentelor fiscale ╚Öi a informa╚Ťiilor financiare at├ót ale clien╚Ťilor Monetics, c├ót ╚Öi ale Kastel Group;
  • – ├«nregistrarea corect─â a tuturor tranzac╚Ťiilor ╚Öi te vei┬áasigura de respectarea legisla╚Ťiei fiscale ├«n vigoare pe tot parcursul procesului contabil;
  • ÔÇô suport clien╚Ťilor Monetics;
  • ÔÇô vei gestiona produsele de inventar ╚Öi vei emite facturi pentru clien╚Ťii Kastel Group;
  • ÔÇô vei monitoriza tranzac╚Ťiile din conturile Kastel Group ╚Öi vei┬á programa la plat─â facturile furnizorilor┬áKastel Group;
  • – vei verifica lunar tranzac╚Ťiile efectuate┬á╚Öi vei ├«nregistra pl─â╚Ťile ├«n rapoartele clien╚Ťilor Kastel Group;

Avantaje:

  • ÔÇô desf─â╚Öurarea activit─â╚Ťii ├«n regim mixt (home-office);
  • ÔÇô o echip─â dinamic─â, performant─â ╚Öi cu un vibe excelent;
  • ÔÇô team-building-uri de excep╚Ťie;
  • ÔÇô training-uri ╚Öi cursuri de preg─âtire profesional─â;
  • ÔÇô coaching ╚Öi suport permanent;

Beneficii:

  • ÔÇô salariu fix: 4500 ÔÇô 7000 lei brut (in┬áfunctie de experienta)
  • ÔÇô tichete de mas─â (valoarea maxim─â)
  • ÔÇô bonusuri trimestriale de performan╚Ť─â
  • ÔÇô bonus anual de vechime
  • ÔÇô decontare transport

Management | București Property Manager+

Printre caracteristicile pe care le urmărim de la viitorii noștri colegi sunt:

  • – capacitatea de a acumula rapid informa╚Ťii despre pia╚Ť─â, propriet─â╚Ťi, pre╚Ťuri ╚Öi politici comerciale;
  • – abilit─â╚Ťi de comunicare ╚Öi organizare foarte bune, aten╚Ťie la detalii ╚Öi cifre;
  • – cuno╚Ötin╚Ťe Microsoft Office, Google Drive, aplica╚Ťii ╚Öi softuri de management;
  • – punem accent pe atmosfera din cadrul echipei, a╚Öa c─â optimismul ╚Öi vibe-ul pozitiv sunt ca ╚Öi obligatorii;
  • – perseveren╚Ťa este o caracteristic─â necesar─â ├«n domeniul nostru de activitate, de aceea o c─âut─âm ├«n spiritul fiecarui candidat;
  • – capacitatea de adaptabilitate oric─ârei situa╚Ťii este important─â ├«n atingerea perfoman╚Ťei;
  • – abilit─â╚Ťile de negociere ╚Öi creativitatea sunt mina de aur de care vei avea nevoie;
  • – experien╚Ťa ╚Öi de╚Ťinerea permisului de conducere B nu sunt obligatorii, dar cu siguran╚Ť─â pot face diferen╚Ťa.

Descrierea jobului

Activitatea Kastel Group pe c├ót de dinamic─â ╚Öi complex─â este, pe at├ót de captivant─â este. Fiecare zi este unic─â ├«n felul ei, la fel cum, fiecare client are nevoile sale, de aceea credem c─â dac─â e╚Öti ├«n c─âutarea unui loc de munc─â c─âldu╚Ť ╚Öi cu o doz─â de plictiseal─â, clar nu acesta locul. Dar dac─â ├«╚Ťi dore╚Öti s─â te dezvol╚Ťi at├ót profesional, c├ót ╚Öi personal, s─â ├«nve╚Ťi ├«n fiecare zi lucruri noi ╚Öi iube╚Öti s─â fii partea care rezolv─â lucrurile, atunci aici este locul potrivit.

  • – gestionarea portofoliului de propriet─â╚Ťi ╚Öi dezvoltarea acestuia;
  • – analize comparative de pia╚Ť─â;
  • – realizarea planului de marketing pentru fiecare proprietate listat─â;
  • – staging proprietate (analiz─â ╚Öi propuneri de ├«mbun─ât─â╚Ťire a propriet─â╚Ťilor);
  • – identificare furnizori servicii ╚Öi monitorizare achizi╚Ťii piese mobilier, accesorii, electronice ╚Öi electrocasnice;
  • – stabilirea ╚Öi efectuarea vizion─ârilor cu poten╚Ťialii chiria╚Öi, respectiv cump─âr─âtori ├«n urma calific─ârii acestora;
    – negocierea tarifelor de ├«nchiriere, respectiv a pre╚Ťurilor de v├ónzare ale propriet─â╚Ťilor;
  • – redactarea contractelor de ├«nchiriere ╚Öi negocierea clauzelor contractuale;
  • – monitorizarea procesului de v├ónzare ╚Öi parcurgerea tuturor pa╚Öilor necesari, inclusiv suport post-v├ónzare;
  • – asigurare suport cump─âr─âtorilor pentru asigurarea locuin╚Ťelor ╚Öi ob╚Ťinerea creditelor ipotecare;
  • – suport clien╚Ťilor care solicit─â ├«nchirierea unui autoturism prin Kastel Mobility.

Avantaje:

  • – portofoliu de propriet─â╚Ťi deja existent pe baza c─âruia te po╚Ťi dezvolta;
  • – o echip─â dinamic─â, performant─â ╚Öi cu un vibe excelent;
  • – team-building-uri de exceptie;
  • – training-uri de preg─âtire profesional─â;
  • – coaching ╚Öi suport permanent.

Beneficii:

  • – salariu fix: 4500 – 8000 Lei (brut) ├«n func╚Ťie de experien╚Ť─â
  • – comisioane de succes: 4000 – 15.000 lei/lun─â ├«n func╚Ťie de rezultatele individuale
  • – tichete de mas─â (valoarea maxim─â legal─â)
  • – decontare transport plus acces auto ├«n func╚Ťie de disponibilitate
  • – bonusuri trimestriale ╚Öi anuale de perfoman╚Ť─â;
  • – implicarea ╚Öi perfoman╚Ťa ├«╚Ťi vor aduce posibilit─â╚Ťi enorme de dezvoltare profesional─â ╚Öi cre╚Ötere a veniturilor personale.

Management | București Facility Manager +

  • – capacitatea de a acumula rapid informa╚Ťii despre pia╚Ť─â, propriet─â╚Ťi, politici comerciale ╚Öi particularit─â╚Ťi tehnice;
  • – cuno╚Ötin╚Ťe Microsoft Office, Google Tools, aplica╚Ťii ╚Öi softuri de client relationship management;
  • – perseveren╚Ťa este o caracteristic─â necesar─â ├«n domeniul nostru de activitate, de aceea o caut─âm┬á├«n spiritul fiec─ârui candidat;
  • – capacitatea de adaptabilitate oric─ârei situa╚Ťii este important─â ├«n atingerea performan╚Ťei;
  • – experien╚Ťa ╚Öi de╚Ťinerea permisului de conducere categoria B;
  • – limba englez─â minim B1-B2;

Descrierea job-ului

Activitatea Kastel Group pe c├ót de dinamic─â ╚Öi complex─â este, pe at├ót de captivant─â este. Fiecare zi este unic─â ├«n felul ei, la fel cum, fiecare client are nevoile sale, de aceea credem c─â dac─â e╚Öti ├«n c─âutarea unui loc de munc─â c─âldu╚Ť ╚Öi cu o doz─â de plictiseal─â, clar nu acesta este locul t─âu. Dar dac─â ├«╚Ťi dore╚Öti s─â te dezvol╚Ťi at├ót profesional, c├ót ╚Öi personal, s─â ├«nve╚Ťi ├«n fiecare zi lucruri noi ╚Öi iube╚Öti s─â fii partea care rezolv─â lucrurile, atunci aici este locul potrivit.

Printre principalele responsabilit─â╚Ťi, avantaje ╚Öi beneficii pe care le vei avea sunt:

  • – management tehnic: preluarea problemelor tehnice ap─ârute ├«n propriet─â╚Ťile administrate, de la identificarea ╚Öi alocarea personalului tehnic necesar, achizi╚Ťia materialelor necesare, monitorizarea lucr─ârilor ╚Öi p├ón─â la verificarea ╚Öi ├«nchiderea lucr─ârilor;
  • – suport tehnic chiria╚Öilor pentru situa╚Ťiile ce nu necesit─â interven╚Ťia unui specialist;
  • – predarea ╚Öi preluarea propriet─â╚Ťilor ├«nchiriate, inclusiv training chiria╚Öilor noi pentru utilizarea corespunz─âtoare a bunurilor din proprietate;
  • – achizi╚Ťii de servicii, materiale, mobilier, electrocasnice, electronice ╚Öi produse de staging;
  • – negocierea ╚Öi monitorizarea pre╚Ťurilor de achizi╚Ťie;
  • – suport clien╚Ťilor Kastel Group care solicit─â ├«nchirierea unui autoturism prin Kastel Mobility;

Avantaje:

  • – desf─â╚Öurarea activit─â╚Ťii ├«n regim mixt (home-office);
  • – team-building-uri de excep╚Ťie;
  • – training-uri ╚Öi cursuri de preg─âtire profesional─â;
  • – coaching ╚Öi suport permanent;

Beneficii:

  • – salariu fix: 7000 – 10.000 lei brut (in┬áfunctie de experienta)
  • – bonusuri trimestriale de performan╚Ť─â
  • – bonus anual de vechime
  • – tichete de mas─â (valoarea maxim─â)

E Kastel echipa din care vrei s─â faci parte?

    Flexibilitatea si Adaptarea - Valorile Kastel Group